Pozor - Z důvodu stěhování prodejny v Černokostelecké, je otevírací doba obchodu do 21.03 jen po domluvě na tel. 731 105 774! Od 23.3 bude otevřen obchod v Praze 10 - Kolovratech.

Náš specializovaný kamenný obchod na školní aktovky a školní batohy - a vše pro prvňáčky do první třídy

Naši zákazníci chtějí kvalitu, spolehlivost, velký výběr a profesionální poradenství při výběru vhodné školní aktovky či školního batohu pro své školní dítě. Náš obchod vybírá pouze osvědčené značky školních aktovek a školních batohů převážně od známých německých výrobců, jejichž kvalita plně odpovídá také ceně. Tito zavedení výrobci nenabízejí žádné konkrétní filmové postavy, které "zrovna letí", jejich dětské vzory jsou univerzální. Prodáváme značky v cenovém rozpětí od 1290 Kč až po 6990 Kč a v našem kamenném obchodě máte možnost na vlastní oči zjistit rozdíly mezi jednotlivými značkami a posoudit rozdíly. Umožníme Vám si osahat a odzkoušet Vámi vybranou školní aktovku, školní batoh. Vždyť na prodejně máme jen školních aktovek více jak 150 kusů od 14-ti různých výrobců.. Nabízíme opravdu velký výběr také dětských batohů na turistiku nebo jen na cestu do školky a také školních batohů pro starší žáky. Zjistíte, proč je lepší koupit kvalitnější výrobek a v případě reklamace se Vám dostane nebývalého komfortu.

Kamený obchod nese s sebou samé pozitiva:

  • - Umožní nám prodávat další nové produkty od špičkových výrobců, kteří se dosud bránili prodeji přes e-shop
  • - Umožníme naším zákazníkům osahat si zboží před koupí a vše řádně odzkoušet vašemu dětmi
  • - Budete mít přehled o barevném provedení daleko lépe než z obrázku, který občas zkresluje
  • - Ceny máme nastaveny stejně jak v obchodě, tak i na e-shopu, nechceme Vás tahat za nos
  • - Komfortní řešení reklamace - bez obav a osobní jednání a maximální důrazem na Váše pohodlí
  • - Možnost konzultací a poradenství na prodejně s kterou máme již několikaletou zkušenost
  • - Splynutí výhod kamenného obchodu s internetovým obchodem, třeba tím, že i po nákupu v kamenném obchodě umožníme 14-dní na výměnu zboží - daný vzor si Vaše dítě rozmyslí, stává se to poměrně běžně :)
  • - Jediná nevýhoda je snad jen potřebný čas nutný k výběru z těch všech aktovek a batohů, ale Vaše dítě školní aktovku bude nosit třeba i 4 roky! Nemá cenu podceňovat výběr či nakupovat na slepo.
 

Toto byl výčet pozitiv, které Vám zajistí náš kamenný obchod. Pro naše klienty to ale hlavně znamená, že u nás mohou nakupovat bez strachu. Za našimi dražšími značkami (McNeill, Step by Step, School mood, Ergobag, Satch či Coccazzo) si stojíme a tak nabízíme po uznání reklamace ihned výměnu zboží a Vy odcházíte hned s novým výrobkem. V jiném případě Vám na dobu potřebnou k reklamaci zdarma nabídneme náhradní školní aktovku nebo školní batoh.

Protože za námi stojí spolehliví a osvědčení výrobci je úplně jedno, zda jste si zboží koupili přes náš e-shop či přímo v prodejně - ke všem budeme přistupovat stejně spravedlivě!

Od roku 2015 nás můžete najít v Praze 10 - Strašnice na rušné ulici Černokostelecká 24.

Kde nás najdete:

Náš obchod je v přízemí administrační 3 patrové budovy přímo 20 m od tramvajové zastávky Solidarita (tram 5, 7, 13). Vedle této administrační budovy je vysoký hotel Fortuna City. Můžete k nám přijít pěšky (cca 5 minut) i z metra Strašnická A. U obchodu je také dostatek volných míst k zaparkování Vašeho vozu na dobu nákupu v našem obchodě Dětské tašky.

Náš obchod Dětské tašky Praha

Naše otevírací hodiny kamenného obchodu jsou:

Po - Pa od 12:00 - 18:00

So od 9:00 - 13:00

Ne je zavřeno

Tým Školkovna

Kontak do prodejny: 778 168 280

Kontak do e-shop: 731 105 774

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Nebo Reset password